شاخه‌ها

محصولات USG

به مدت یک قرن است که در صنعت مصالح ساختمانی پیشتاز است. یو.اس.جی در دنیا پیشتاز صنعت مربوط به اتصالات سقف‌های  مشبک می‌باشد و کلیه اتصالاتی که برای اجرای کار لازم است را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

مرکز اصلی شرکت یو. اس. جی در شیکاگو آمریکا است. این شرکت دفاتر متعددی در سراسر دنیا دارد که با فروشی بالغ بر پنجاه میلیون دلار در سال، این شرکت را در دنیا بی رقیب کرده است.
دفاتر فروش و همچنین فروش منطقه‌ای یو. اس. جی در خاور میانه شامل جده و ریاض در عربستان سعودی، دبی در امارات متحده عربی، منامه در بحرین، بیروت در لبنان و از ابتدای سال 2001، تنها نمایندگی رسمی  U.S.G در تهران می‌باشیم.


سقف‌های کاذب مشبک شرکت (یو. اس. جی)
در استاندارد جدید اروپا که از اول ژانویه 2005 به اجرا در آمده، اجرا و طراحی سقف‌های آویزدار برای محیط‌های داخلی پیشنهاد شده است، که دارای ویژگی‌های زیر می‌باشد:
این سقف‌ها با توجه به ضخامت از 30 تا 120 دقیقه در برابر آتش سوزی مقاومت می‌کنند.
قابلیت  ضد انعکاس صوت این سقف‌ها باعث شده است که محیطی آرام را با جذب ارتعاش صدا و صوت برای فضاهای مختلف از جمله سالن‌ها، کارخانه‌جات، مکان‌های اداری، تجاری، آموزشی، بیمارستانی و ورزشی را فراهم آورد.
سادگی اجرا و سرعت نصب و همچنین فراهم آوردن دسترسی ساده به تاسیسات الکتریکی و مکانیکی تعبیه شده در زیر سقف از دیگر ویژگی‌های این سقف‌هاست.
این سقف‌ها ضمناً با توجه به مواد اولیه به کار رفته در آنها می‌توانند عایق حرارتی خوبی نیز باشند.
قابلیت بازیافت مصالح محصولات ما باعث شده که از محصولات ما به نوعی به عنوان محصولات سبز (سازگار با محیط زیست) و فاقد آزبست نام برده شود.


گارانتی و خدمات پس از فروش یو اس جی
لازم به ذکر است که کلیه محصولات ارائه شده توسط ما دارای ضمانت جهت پنل‌ها 10 سال و اتصالات 20 سال - با بهترین کیفیت و قیمت آماده تحویل در تهران و ارائه خدمات می‌باشد.

بیشتر
نمایش 1 - 20 از 20 آیتم
نمایش 1 - 20 از 20 آیتم

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو