شاخه‌ها

محصولات ایران رپتور

IranRaptor فعالیت خود را در سال 1360 آغاز نموده و از آن زمان تا کنون تمام تلاش خود را به کار گرفته‌ایم تا نیاز صنایع مختلف را پاسخ‌گو باشیم و در راستای آبادانی و پیشرفت بیش از پیش این مرز و بوم گامی موثر برداشته باشیم. برای تحقق بخشیدن به این هدف، موفق به اخذ نمایندگی از برترین تولید کنندگان اروپایی و آسیایی شده‌ایم تا با ارائه طیف وسیعی از ابزارآلات و تجهزات تخصصی تجربه انتخابی آزاد و هوشمندانه را برایتان به ارمغان آوریم.

محصولات ارائه شده توسط IranRaptor سه فاکتور مهم دارند:


  • کیفیت و دوام بسیار بالا

  • مجهز بودن به جدید ترین تکنولوژی‌های روز

  • قیمت مناسب

با این حال، آنچه IranRaptor را از سایرین متمایز می‌کند، خدمات متنوع ارائه شده توسط این مجموعه می‌باشد. خدماتی که به خدمات پس از فروش محدود نمی‌شوند و پیش از آن‌که اقدام به خرید نمایید، می‌توانید از آنها بهره‌مند شوید. شرکت بدون دریافت هیچ هزینه‌ای دستگاه مورد نیاز شما را برایتان ارسال کرده، آموزش‌‌ها و مشاوره‌های لازم را ارائه می‌دهد. شما این فرصت را خواهید داشت که با دستگاه خود کار کرده و چنانچه از عملکرد دستگاه رضایت کامل داشتید، اقدام به خرید آن نمایید. فرصتی که شاید هیچ تولید کننده‌ای در اختیار شما قرار ندهد.


مهندسین مشاور رپتور همواره و در تمامی مراحل پروژه در کنار شما خواهند بود و مشاوره‌های فنی و اقتصادی لازم را به شما ارائه می‌دهند تا با بهره‌گیری از آن‌ها هزینه‌های تولید خود را به طور قابل ملاحظه‌ای کاهش دهید و از سرمایه‌گذاری خود بیشترین استفاده را ببرید.


رپتور در 4 دهه اخیر محصولاتی را در بازارهای جهانی عرضه داشته که در مقوله کیفیت پیشگام بوده و حرف اول را می‌زند. در دنیایی که تکنولوژی با سرعتی سرسام‌آور در حال پیشرفت است، صنایع و شرکت  را گریزی نیست جز همگام شدن با این سیر پیشرفت سیری که همگان را به سوی هوشمندانه کار کردن سوق می‌دهد در این میان رپتور بامعرفی اولین نسل دریل مگنت‌های هوشمند گوی سبقت را از رقبای خود ربوده تا در این زمینه نیز پیشگام و بی‌رقیب باشد. اولین و جدیدترین بودن رویه‌ای است که رپتور آن را سرلوحه خود قرار داده و همواره محصولاتی را ارائه می‌دهد که نظیر آن را در جای دیگری نخواهید یافت.


کیفیت، کارآرایی، دوام و طراحی مبتکرانه عناصر جدایی ناپذیر محصولات رپتور به شمار می‌روند. محصولاتی که در حین کوچکی و سبکی، بسیار پر قدرت و ایمن بوده و با بهره‌گیری از دانش و تجربه چند نسل متوالی سخت‌ترین کارها را برایتان آسان می‌کند.


گواهینامه‌ها


ISO 20152018


ATEX Approval


RISQS Certificate


RD074 Rail Track and LUL


Fiche Homologation SNCF


Network Rail Acceptance


Rotabroach Cutting Fluid


 Rotabroach Bio Cutting Oil


Cutting Paste Material Safety Data


Cut Ease COSHH Material Safety Data

بیشتر
در صفحه
نمایش 1 - 30 از 97 آیتم
نمایش 1 - 30 از 97 آیتم

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو