شاخه‌ها

محصولات آشاسورن

شرکت آشا سورن توانمندی‌های خود را در زمینه تامین سیستم‌های پیش‌تنیدگی و میراگرهای لرزه‌ای از سال 1391 در ایران آغاز نموده است. این شرکت با توجه به تجربیات گسترده تجاری شرکت مادر(ISCO)٬ توانست در مدت کوتاهی ارتباطات گسترده‌ای با شرکت‌های مطرح اروپایی و آسیای در زمینه تامین کابل٬ تجهیزات پیش‌تنیدگی و میراگرهای لرزه‌ای را برقرار کند.

این شرکت توانسته است در این مدت نمایندگی شرکت Flourish بزرگترین تولیدکننده کایل و مفتول پیش تنیده از کشور چین، نمایندگی شرکت Agom بزرگترین تولید کننده نئوپرن از کشور ایتالیا و نمایندگی فروش شرکت Ori Martin یکی از بزرگترین تولیدکننده کابل پیش‌تنیده در منطقه اروپا از کشور ایتالیا را کسب کند.

شرکت آشاسورن با توجه به کاربرد وسیع سیستم‌های پیش‌تنیدگی در سازه‌های بتنی و پروژه‌های مهم ساختمانی در ایران اقدام به تامین سیستم‌های تنیدگی با استاندارد بالای جهانی نموده و جهت افزایش کیفیت و رقابت با سیستم‌های بی‌کیفیت موجود در بازار اقدام به پیاده‌سازی بازرسی در مبدا(COI) توسط شرکت SGS سوئیس نموده است. همچنین این شرکت به دلیل انبار مقدار قابل توجهی از کالاهای پیش‌تنیدگی توانایی تامین محصولات مورد نیاز پروژه‌های داخلی را در کمترین زمان ممکن دارا است.

پروژه های شرکت
برخی از پروژه های:


1- تامین کابل پل شهید قندهاری شهر گرگان
2- تامین نئوپرن پل شهید قندهاری شهر گرگان
3- تامین کابل پل های شهید بابایی شهر قزوین
4- تامین کابل پل جمهوری شهر قم
5- تامین کابل پل شمع رود شهر رشت
6- تامین ویسکوز دمپر برج تجارت جهانی تبریز
7- تامین کابل مجتمع زائر سرای شاه عبدالعظیم شهر ریگواهینامه‌هابیشتر
نمایش 1 - 10 از 10 آیتم
نمایش 1 - 10 از 10 آیتم

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو