شاخه‌ها

محصولات سازه گستر مدحت

شرکت سازه گستر مدحت در سال ۱۳۸۰ با هدف گسترش صنعت ساختمان سازی و ترویج استانداردسازی در این صنعت تاسیس گردیده و هم اکنون با گذشت یک دهه از آغاز فعالیت و با در اختیار داشتن نیروی انسانی متخصص و کادر مهندسی مجرب و تجهیزات پیشرفته تولید، سعی می نماید گامی هر چند اندک در راستای آبادانی این دیار کهن بردارد.

این شرکت سعی نموده است تا با متمرکز کردن فعالیت های خود بر صنعت ساختمان سازی، ساخت کلیه تجهیزات قالب فلزی بتن و متعلقات قالب بندی و همجنین کلیه فعالیت های جانبی این صنعت مجموعه ای را متشکل از گروه های اجرائی مختلف جهت کلیه اهداف تشکیل دهد تا با ایجاد مجموعه ای منسجم و فراگیر، کلیه خدمات مورد نیاز این صنعت را ارائه دهد.

خدمات و فعالیت کلی شرکت:  • تولید انبوه و با کیفیت قالب های فلزی بتن با تمامی متعلقات

  • طراحی و ساخت قالب های تونل فرم، لارج پنل

  • طراحی و ساخت پیچیده ترین قالب های خاص، تونل لاینینگ، بدنه سد، قالب های لغزنده، بالا رونده، پل، سیلو و قالب های طرح دار

  • تولید و تامین مرغوبترین ماشین آلات ساختمانی


 دفتر فنی و مهندسی و R&Dاصولاً در ساختار هر کارخانه تولیدی صنعتی، واحد فنی مهندسی و تحقیق و توسعه جزء مهمترین و موثرترین بخش ها در جهت پیشرفت آن مجم.عه می باشد. دارا بودن یک تیم متخصص و منسجم در این شرکت که در زمینه مکانیک، عمران و صنایع، توانمندی طراحی، مشاوره و ساخت پیچیده ترین قالب های بتن را دارد، این امکان را داده که با ارائه بهینه ترین و مقرون به صرفه ترین طرح ها و پیشنهادات به مشتریان، رضایتمندی آنان را فراهم سازد و همچنین تلاش مینماید تا با تحقیق و مطالعه، جدیدترین محصولات لازم در این صنعت را طراحی و به بازار ارائه نماید.


خدمات بعد از فروش


از آنجائی که یکی از مهمترین دغدغه های کارفرکاها و شرکت های ساختمانی و پیمانکاری بعد از مرحله خرید چگونگی کاربرد قالب ها، مونتاژ و نصب در پروژه می باشد این شرکت متعهد می باشد بنا به درخواست کارفرما با اعزام متخصص ترین افراد با تجربه بالای اجرائی تا انتهای پروژه همراه کارفرما باشد و به محض نیاز به مشاوره، مشکلات فنی و ... در سریعترین زمان به یاری کارفرما بشتابد.

بیشتر
نمایش 1 - 20 از 20 آیتم
نمایش 1 - 20 از 20 آیتم

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو